ErzincanGenelGüncelSpor

Anagold 24Erzincanspor Beyaz Grupta

Emre Başer

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF’ nin Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen kura çekimine, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ve kulüp başkanları ile temsilcileri katıldı.

Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen kura çekimiyle TFF 2. Lig 2021-2022 sezonunda Kırmızı ve Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan takımlar belli oldu. Beyaz Grup’ta 19, Kırmızı Grup’ta ise 20 takım mücadele edecek.

Beyaz Grup’ta 19, Kırmızı Grup’ta ise 20 takımın mücadele edeceği TFF 2. Lig, 4-5 Eylül tarihinde başlayacak ve sezonun ilk yarısı 26 Aralık’ta son bulacak. 16 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı ise 20 Nisan’da tamamlanacak, ardından da PLAY-OFF karşılaşmaları oynanacak. Ligde 6, 12, 22, 27 ve 32. hafta karşılaşmaları hafta içerisinde oynanacak. Ayrı şehir ve bölgede yer alan takımlar torbalara ayrıldı ve bu takımların farklı gruplarda yer alması sağlandı.

Anagold 24Erzincansporunda yer aldığı TFF 2. Lig beyaz gurupta

1922 Konyaspor
Akhisar spor
Amed Sportif
Ankara Demirspor
Buca spor 1928
Eskişehirspor
GMG Kastamonu spor
Isparta 32 Spor
Karacabey Belediye spor
Kırklareli spor
Kırşehir Belediye spor
Nazilli Belediye spor
Pazar spor
Pendik spor
Şanlıurfa spor
Tarsus İdman Yurdu
Uşak spor
Zonguldak Kömür spor, yer aldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu