ErzincanGenelGüncelSpor

Anagold 24Erzincansporda, Kızıltan Dönemi Başladı

 

İlhan Yılmazçelik

Bu sene TFF 2. Lige yükselen ve Teknik Direktör Mustafa Kemal Kılıç ile yollarını ayıran ANAGOLD 24Erzincanspor kariyerinde Buca spor, Göztepe, Tarsus İdman Yurdu ve Bayburt sporda şampiyonluk yaşayan Özcan Kızıltan ile sözleşme imzaladı.

TFF 2. Lig’e yükselen ANAGOLD 24Erzincanspor teknik direktörlük için Özcan Kızıltan ile anlaştı.

ANAGOLD 24Erzincanspor tesislerinde daha önce prensip anlaşmasına varılan Özcan Kızıltan ile sözleşme imzalandı. İmza törenine as başkan Oğuz Tan’ın yanı sıra birçok yöneticide hazır bulundu.

Tesisi gezen ve tesisi ile ilgili bilgi alan Teknik direktör Özcan Kızıltan, önceliklerinin şampiyonluğa aday kadronun oluşturulması ve en kısa sürede TFF tarafında açıklanacak olan lig başlama tarihi ile birlikte toplanarak kamp programını hazırlayacaklarını söyledi. Tesisi çok beğendiğini belirten Kızıltan, “Buraya başarılı olmak için geldim. İnşallah hep birlikte bir kez daha birlikte şampiyonluk yaşarız” dedi.

Bugün 24Erzincanspor tesislerinde atılan imzanın hayırlı olsun dileğinde bulunan ANAGOLD 24Erzincanspor Kulüp Başkanı Gökhan Keleş, Kızıltan ve ekibi ile birlikte TFF 2. Lig’de en üst sırada yer almak için mücadele edeceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu