ErzincanGenelGüncelSpor

Anagold 24Erzincansporun Yeni Başkanı Gökhan Keleş Oldu

Kamil Atalay

  1. Lig 1. Gurupta mücadele eden Anagold 24Erzincan sporda işlerinin yoğunluğu ve sağlık sorunları yüzünden kulüp başkanlığından istifa eden Üzeyir Çalı’nın yerine yönetim kurulu kararı ile As Başkan Gökhan Keleş seçildi.

Yönetim kurulu kararı ile Anagold 24Erzincanspor kulüp başkanlığına seçilen başkan Gökhan Keleş Üzeyir Çalı’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki hayatında başkanıma sağlıklı günler dilerim” dedi.

Kulübümüzün başarısı ve geleceği için yönetimi, taraftarı ve şehir olarak birlik beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız diyen Anagold 24Erzincanspor kulüp başkanı Gökhan Keleş, “Elimizden gelenin en iyisini yaparak inşallah takımızı şampiyon yaparak olması gereken 2. Lige taşıyacağız” dedi.

24Erzincansporun başarısı için gece gündüz ne gerekiyorsa hep beraber yapacaklarını dile getiren Keleş, “Yönetim kurulunun teveccühü ve tercihlerinden dolayı tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma özelikle teşekkür ederim. İlk hedefimiz tabii ki takımımızı şampiyon yapmak. Takım olarak ligde ikinci sıradayız hala şampiyonluğun en büyük adayı takımız. Geçmiş yok önümüze bakacağız. Bir yandan tesisi tamamlamak ve diğer yandan maçların oynanması durumunda takımın hazır hale gelerek kalan son 6 maçımızı da kazanarak şampiyon olmak istiyoruz. 24Erzincanspor için en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu