ErzincanGenelGüncel

Başkan Aksun, Çalışmaları Yerinde İnceledi

İlhan Yılmazçelik

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kavakyolu Binali Yıldırım Caddesinde sürdürdükleri asfalt çalışmalarını bitirdi. 3 bin 600 ton sıcak asfalt kullanılarak 2 Bin 100 Metre uzunluğunda asfalt çalışması yapılan caddede çalışmalar 10 Kasım Salı günü akşamı itibariyle sona erdi.

Çalışmalar esnasında Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’da çalışmaları incelemek üzere Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur ile birlikte çalışma alanına giderek çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Aksun burada yaptığı açıklama; Kavakyolu yerleşkemizde çeşitli aksamalar çeşitli engeller oluşmuştu burayı söktük yeniden asfaltını döktük. Çok şükür bugün inşallah tamamlıyor olacağız. Daha önceden de ifade ettik Erzincan’ımızın her yerleşkesinde bu tür asfalt ihtiyacı olan yerlere mutlaka yeniden asfalt döküp halkımızın hizmetine sunacağız. Memleketin kaynaklarını doğru, rantabl bir şekilde kullanarak halkımızla bütünleştireceğiz. Allah nasip ederse Kavakyolu yerleşkemizdeki çalışmanın ardından Kemah yolu olarak bilinen Taşçı Konağı yolunun asfaltını dökeceğiz. Erzincan’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu