ErzincanGenelGüncel

Cadde ve Duraklar Dezenfekte Ediliyor

Muzaffer Koşan

Korona virüs Covid-19 salgınına karşı Erzincan Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve çarşılarda dezenfekte çalışmasını kesintisiz sürdürüyor.
Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehirde vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve duraklar dezenfekte ediliyor. Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur ve Temizlik İşleri Müdürü Bahadır Merdan çalışmaları yakından takip ediyor.

Erzincan Belediyesi, korona virüs salgınına karşı alınan tedbirleri artırdı. Erzincan’da ki dezenfekte çalışmalarını aralıksız devam ettiren Erzincan Belediyesi, şehir de vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda salgın hastalığa karşı ilaçlama çalışmaları yaptı. Belediye ekiplerinin korona virüse karşı aldığı tedbirler, hız kesmeden devam ediyor.
Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur, yapılan çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada: “Erzincan Belediyesi olarak salgın hastalığın başladığın günden bu güne kadar geçen sürede çalışmalarımızı titizlikle devam ettiriyoruz. Halkımızın ve hemşerilerimizin bu süreci en az hasarla atlatmaları için çalışmalarımızı yapıyoruz ve devam ediyoruz. Bugün de halkımızın yoğun olarak kullandığı caddelerimizi, duraklarımızı hem temizliyor hem de dezenfeksiyon çalışmalarını yapıyoruz. Salgın hastalık sürecini bir an önce atlatabilmemiz için halkımızın devletimiz tarafından açıklanmış olan önlem ve kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Bunun için maskesiz lütfen sokağa çıkmayalım. Halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde sosyal mesafemizi mutlaka korumaya devam edelim. İnşallah bu süreci hep birlikte, hem kurumlarımızla, hem de vatandaşlarımızla gerekli önlemleri alarak kurallara uyarak en kısa sürede en hafif hasarla atlatmak için elimizden geleni yapacağımızı ve bu süreci atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu