ErzincanGenelGüncel

Daha Temiz Bir Erzincan

Muzaffer Koşan

Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler daha temiz bir Erzincan, vatandaşların sağlığını korumak ve çevre bilincini artırmak için rutin temizlik hizmetlerinin yanı sıra belirlenen programlar dâhilinde mahallelerde geniş kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

Ocak ayından itibaren Başbağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Fatih Mahallesi, İnönü Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Geçit Mahallesinde genel temizlik çalışmaları yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda rutin olarak tüm mahallelerde vakumlu araç ile sokakları süpürüp temizledi.

Mevsim şartları dolayısıyla genel temizlik çalışmalarına ara verilen dönemlerde rutin çalışmalarını devam ettiren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kar yağışının olduğu günlerde de kar küreme ve tuzlama çalışmalarında faaliyet gösterdiler.

Son olarak Cumhuriyet Mahallesinde genel temizlik çalışmalarına başlayan ekipler çalışmalara ara vermeden en kısa süre içerisinde tüm mahallelerde genel temizlik çalışmalarını tamamlayacaklar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu