ErzincanGenelGüncel

Dilek Aracı

Emre Başer

Erzincan Valiliği, “Dilek Aracı” projesi ile dezavantajlı bireylere köprü oluyor.

Erzincan Valiliği himayelerinde Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği koordinasyonunda başlatılan Dilek Aracı Projesine yönelik Vali Mehmet Makas başkanlığında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Kocatürk, Dernek Başkan Yardımcısı Oğuz Kürşat Onay ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Kocatürk, Dilek Aracı Projesi kapsamında öksüz çocuklar, ilçe ve köylerdeki çocuklar, çalışmak zorunda kalan çocuk işçiler ile engelli ve yalnız yaşayan yaşlı bireylerin hayallerinin gerçekleştirileceğini kaydederek, yürütülmesi planlanan faaliyetlere yönelik Vali Mehmet Makas’a bilgi verdi.

Toplantıda konuşan Vali Mehmet Makas, dezavantajlı bireylerin bireysel gelişimlerine katkı sunmak ve onların hayallerine dokunarak, duygularına çare olunması amacıyla hazırlanan projenin hayırlı olmasını temenni ederek, proje heyetine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu