ErzincanGenelGüncel

Dünya Üçüncüsünden, Rektör Prof. Dr. Levent’e Ziyaret

Dünya Kickboks Şampiyonasında Dünya Üçüncüsü olan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencisi Feyzanur Azizoğlu, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Dünya Kickboks şampiyonasında dünya üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya ile dönen Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğrencisi Feyzanur Azizoğlu ile birlikte  Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan ve Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yakup Koç Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Cihat Özgenel, da hazır bulundu. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğrencisi Feyzanur Azizoğlu  ile bir süre sohbet  eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent,  öğrencilerin  her alanda dünyada başarıyla Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesini temsil edilmesi bizleri gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak spora ve sporcularımıza her zaman destek veriyoruz. “ dedi.  

Sporcuların müsabakalardan dereceyle dönmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Rektör Levent, milli sporcuya teşekkür ederek hediye takdim etti.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğrencisi Feyzanur Azizoğlu, Jesolo şehrinde düzenlenen Dünya Kickboks şampiyonasında Türk Milli takımında Türkiye’yi temsil ederek, 56 kilogram Low Kick kategorisinde yarıştı ve dünya üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya ile döndü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu