ErzincanGenelGüncelSpor

Hedef 3 Puan

Muzaffer Koşan

  1. Lig 1. Gurupta şampiyon olan Anagold 24Erzincanspor 2. Lig Beyaz gurup 2020-2021 futbol sezonun ilk maçında Deplasmanda hafta sonu Pazar günü karşılaşacağı Amed spor maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla tamamladı.

Diyarbakır Şehir stadyumunda oynanacak olan gece maçı münasebetiyle Erzincan Müstakil Atletizm Pisti sahasında ışık altında Teknik direktör Özcan Kızıltan eşliğinde tüm futbolcuların katılımı ile yaptı.

Anagold 24Erzincanspor kulüp başkanı Gökhan Keleş ve Yönetim Kurulu üyelerinin de takip ettiği antrenman öncesinde takımın son durumu ile ilgili bilgi veren Sportif direktör Erman Kılıç, Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, “İlk Maçımız Amed Deplasmanı lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İnşallah iyi futbol ve 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.

15 Günlük Erzurum Kampının ardından Kendi tesislerinde bir haftadır çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Kılıç, “3. Ligde şampiyon olmuş ve bir üst lig 2. Ligin yeni takımı olarak çok iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Erzurum kampımızda yeni oyuncuların birbirlerini tanımaları ve adapte olmaları için 4 hazırlık maçı yaptık. Oyuncularımız çok çabuk şehre ve birbirlerine adapte oldular. Diyarbakır maçımız gece maçı olacağı için bizde idmanımızı gece olarak yapıyoruz. İnşallah Diyarbakır’dan 3 puanla döneceğiz. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Kendi sahamızda oynayacağımız Kahramanmaraş maçına moralli çıkmak istiyoruz. Bizlere taraftarımız destek olsun, yanımızda olsun. İnşallah bu takım başarılı olacak” dedi.

Yaklaşık 2 saat süren antrenman sonrasında takım kendi tesislerinde kampa girecek. Anagold 24Erzincanspor Yönetim Kurulu, Teknik Heyeti ve Futbolcular yapılacak olan Covid-19 testi sonrasında Diyarbakır’a hareket edecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu