ErzincanGenelGüncelSpor

Hedef Devreyi 2’inci Tamamlamak

Muzaffer Koşan

TFF 2. Lig Beyaz gurupta devrenin ertelenen son maçı olan Kocaeli spor maçı hazırlıklarını sürdüren ANAGOLD 24Erzincanspor maçı kazanarak devreyi 2. Sırada tamamlamayı hedefliyor.

Hafta içi oynanan 19. Hafta mücadelesinde Sancaktepe FK sporu 5-3 mağlup eden ANAGOLD 24Erzincanspor erteleme maçı olan devrenin son maçı olan Kocaeli spor mücadelesi hazırlıklarını tamamladı.  Sancaktepe FK maçında sarı kart gören Sefa Akgün haricinde eksik bulunmuyor.

Hafta içi oynanan Sancaktepe FK maçını değerlendiren ANAGOLD 24Erzincanspor teknik direktörü Özcan Kızıltan, Maça çok hızlı başladıklarını ilk devreyi 4-1 gibi farklı üstünlükle tamamladıklarını fakat ikinci devrede takımın kısa bir süre rehavete kapılması dolayısıyla bir anda skorun 4-3 olduğuna vurgu yaparak, “daha öncede ifade ettim. Biz gurubumuzda bir hedef belirledik. İlk hedefimiz tabi ki şampiyonluk ama olmazsa da mutlaka PLAY OFF a kalmak istiyoruz. Bu yüzde küçük büyük takım ayrımı yapmadan yolumuza bakacağız. Her maç için önceliğimiz kazanmak kazanamazsak kaybetmemek dedi.

Sancaktepe FK Maçında sarı kart gören ve cezalı duruma düşen Sefa haricinde eksiklerinin olmadığını da söyleyen teknik direktör Kızıltan, Kocaeli spor gurubumuzun iddialı takımlarında aramızda çok puan farkı bulunmuyor. Dolayısıyla bizim sahamızda bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Çalışmalarımızı Galibiyet üzerine kurduk. İnşallah kazanmak ve 3 puan alarak ilk devreyi 38 puan ile 2. Sırada tamamlamak istiyoruz. Şehir ve taraftarımız bize inansın güvensin” dedi.

Ara transfer döneminin başladığını söyleyen ANAGOLD 24Erzincanspor sportif direktörü Erman Kılıç ise yaptığı açıklamasında, “Sancaktepe FK maçında önemli bir galibi yet aldıklarını ve devrenin son maçı olan Kocaeli spor maçını da kazanmak istediklerini belirtti. Kılıç, Ara transfer döneminde 3 ya da 4 oyuncu takviyesi yapmak istiyoruz. Kulüp başkanımız ve transfer komitemiz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İkinci devre maçlar daha zor geçecek, bizim gibi diğer takımlarda mutlaka takviye yapacak ve en azından PLAY OFF mücadelesi yapacaklar. Bizlerde çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz. İnşallah ikinci devrede de aynı başarıyı göstererek Şampiyon ya da PLAY OFF a kalmak istiyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu