ErzincanGenelGüncel

Jandarma, Kaçakçılara Geçit Vermedi

Muzaffer Koşan

 Erzincan İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca Tercan Yol Kontrol ve Arama Noktasında icra edilen kontrol ve arama faaliyetinde, bir TIR’da yapılan aramada; 2 bin 500 paket bandrolsüz gümrük kaçağı elektronik sigara kartuşu ele geçirildi.

Erzincan İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca 26 Nisan 2020 tarihinde Kaçakçılıkla Mücadele kapsamında Tercan İlçesi D-100 karayolu üzerinde bulunan Tercan Yol Kontrol ve Arama Noktasında icra edilen kontrol ve arama faaliyetinde, Erzurum  ili istikametinden gelen  76… plakalı TIR’da yapılan arama neticesinde; Piyasa değeri 100 bin TL olan 2 bin 500 paket bandrolsüz gümrük kaçağı elektronik sigara kartuşu ele geçirilmiştir. Ele geçirilen elektronik sigara kartuşlarına el konulmuş,  şüpheli bir şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Erzincan Valiliğinden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği, kamu düzeninin sağlanması amacıyla ilimizde Uyuşturucu ve Kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalar azim ve kararlılıkla sürdürülmektedir” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu