ErzincanGenelGüncelSpor

Keleş, Aday Olmayacak

Orhan Gezeroğlu

Anagold 24Erzincanspor yönetim kurulu başkanı Gökhan keleş Haziran ayı içerisinde yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını belirterek, inanıyorum ki değişim başarıyı getirecektir” dedi.

2019-2020 sezonunda sağlık nedenlerinden dolayı görevini bırakan Üzeyir Çalı’ dan sonra yönetim kurulu kararı ile kulüp başkanlığı görevini devir aldığını söyleyen Anagold 24Erzincanspor kulüp başkanı Gökhan Keleş 3. Ligden 2. Lige yükseldiklerini ilk sezonunda 2. Ligde PLAY OFF oynayarak başarılı olduklarını söyledi.

24Erzincan spor kulüp binasında toplanan yönetim kurulu pandemi kurallarına uygun olarak bir araya geldi. Sezonu değerlendiren başkan Keleş, başarılı olduklarını fa kat farklı sebeplerden dolayı şampiyon olamadıklarını Mayıs ayında normalde yapılması gereken genel kurulun pandemi dolayısıyla dernekler masasının Haziran ayı içerisinde belirlenecek olan bir tarihte yapılacağını değişimin başarıyı getireceğine olan inancım dolayısıyla aday olmayacağını belirtti. Aday olmayacağını fakat aday olacak ve seçilecek olan başkanımızın maddi manevi her zaman yanında olacağım” dedi.

Başkan Keleş toplantı sonrasında yayınladığı basın bültenini paylaştı. Başkan Keleş Basın Bülteninde şu ifadeler yer verdi. “Anagold 24Erzincanspor yönetim kurulumuz, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında, Mayıs 2021 ayı içerisinde pandemi sürecinden dolayı yapılamayan Olağan Genel Kurulu muzun dernekler masası tarafından uygun görülen Haziran 2021ayı içerisinde yapılması kararını almıştır. Yönetim kurulumuz Haziran 2021ayı içerisinde dernekler masası tarafından uygun görülen en erken tarihte kongremizin yapılması yönünde karar almış olup gerekli işlemler başlatılmıştır. Kongre tarihi belli olduğunda tüm kamuoyuna ilan edilecektir.

Anagold 24Erzincanspor Kulübü Başkanı Gökhan Keleş, Olağan Genel Kurul da yeniden başkanlığa aday olmayı düşünmediğini, aday olacak başkan ve yönetim kurulunun maddi manevi her daim yanında olacağını ve Anagold 24Erzincanspor Kulübünün çok kısa sürede arzu ettiği yerlere geleceğini ifade etmiştir.

Göreve geldiğimiz günden itibaren Anagold 24Erzincanspor Kulübü yönetim kurulu olarak, Bizlere maddi ve manevi en büyük desteği veren Başbakanımız Binali Yıldırım’a teşekkür eder, bizlerin her zaman yanında olan, Milletvekillerimiz Süleyman Karaman ve Sayın Burhan Çakır’a, Gençlik ve Spor Bakan yardımcımız Sinan Aksu’ya, Belediye başkanımız Bekir Aksun’a, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e, Tüm Kurum amirlerine ve Maddi ve Manevi desteklerini esirgemeyen tüm Erzincan Halkına ve Kalbi Anagold 24Erzincanspor için çarpan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu