ErzincanGenelGüncel

Kemaliye’de, Virüs İle Mücadele

Muzaffer Koşan

Korona virüs Covid-19 salgınına karşı Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde Belediye, halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve çarşılarda dezenfekte çalışmasını kesintisiz sürdürüyor.
Kemaliye Belediyesi tarafından ilçede vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve duraklar dezenfekte ediliyor. Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, çalışmaları yakından takip ediyor.
Kemaliye Belediyesi, korona virüs salgınına karşı alınan tedbirleri artırdı. İlçede ki dezenfekte çalışmalarını aralıksız devam ettiren Kemaliye Belediyesi, ilçe de vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda salgın hastalığa karşı ilaçlama çalışmaları yaptı. Belediye ekiplerinin korona virüse karşı aldığı tedbirler, hız kesmeden devam ediyor.
Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, “Kemaliye Belediyesi olarak salgın hastalığın başladığın günden bu güne kadar geçen sürede çalışmalarımızı titizlikle devam ettiriyoruz. Halkımızın ve hemşerilerimizin bu süreci en az hasarla atlatmaları için belediye olarak üzerimize düşen çalışmalarımızı yapıyoruz ve devam ediyoruz. Bugün de halkımızın yoğun olarak kullandığı alanları hem temizliyor hem de dezenfeksiyon çalışmalarını yapıyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu