ErzincanGenelGüncel

Minik Öğrencilere Tablet Desteği

Muzaffer Koşan

Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden, EBA’ya erişimde sıkıntısı olan minik öğrencilere tablet desteği.

Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından başlatılan kampanya ile uzaktan eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla köylerde okuyan öğrencilere tablet hediye edildi. Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında alınan tabletler, öğrencilerin istifade etmesi amacıyla ihtiyaçlı öğrencilere teslim edildi.

Tabletlerin teslim edildiği öğrenciler, desteklerinden dolayı Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine ve destek olanlara teşekkür etti.

Öğrenciler: “Üç kardeşiz. Evde tek telefon olduğu için derslere giremiyordum. Şimdi tablet geldiği için daha iyi takip edeceğim. İleride psikolog olmak istiyorum. İnşallah başarırım” , “8 sınıf öğrencisiyim. 3 kardeşiz. Telefondan canlı derse giriyorduk. Ağabeyler tablet getirdi. Sağ olsunlar. Derslere daha iyi girebileceğim. Büyüyünce de öğretmen olacağım” ,  “Eskiden canlı derslerime giremiyordum. Ağabeyler tablet getirdiler. Şimdi girebileceğim”

Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Keskin: “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla böyle bir kampanya başlattık. EBA programında öğrencilerin öncelikle uzaktan eğitimlerinde derslerine katılımını sağlamak amacıyla Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak 50 adet tablet şehir ve köylerde yaşayan öğrencilerimize teslim edildi. Dernek olarak yardımlarını esirgemeyen hayırsever vatandaşlara teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu