ErzincanGenelGüncel

Sokak Hayvanları, Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Unutulmadı

Muzaffer Koşan

Yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının beslenmesi için Erzincan Belediyesi harekete geçti.

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Erzincan’da da uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı sokak hayvanlarının aç kalmaması için Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından sokak hayvanlarına mama ve su dağıtıldı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının beslenmesi için Erzincan Belediyesi harekete geçti. Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sokak hayvanlarını unutmadı.

Korana virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle aç kalan sokak hayvanlarına Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü personelleri yem ve su dağıttı. 2 günlük sokağa çıkma yasağında İnsanlar sokağa çıkamadıkları için aç kalan sokak hayvanlarına Erzincan Belediyesi sahip çıktı. Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin muhtelif yerlerine mama ve su bırakarak sokak hayvanlarını besledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu