ErzincanGüncel

Umut Ağacı Kitap Kahve Projesi

Muzaffer Koşan

Çayırlı Belediyesi tarafından başvuru yapılan ”Umut Ağacı Kitap Kahve Projesi” hayata geçiyor.

DAP İdaresi Başkanlığına 2021 Yılı Yatırım Programında yer alan ” DAP Bölgesinde Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Programı” kapsamında Çayırlı Belediyesi tarafından başvuru yapılan ”Umut Ağacı Kitap Kahve Projesi” için 300 bin TL hibe yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır; “DAP İdaresi Başkanlığına 2021 Yılı Yatırım Programında yer alan ” DAP Bölgesinde Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Programı” kapsamında Çayırlı Belediyesi tarafından başvuru yapılan ”Umut Ağacı Kitap Kahve Projesi” için 300 bin TL hibe yapıldı.

Söz konusu proje ile İlçemizde belirlenen alana kurulacak olan Kitap Kahve ile gençlerimiz başta olmak üzere İlköğretim, Lise ve yüksekokulda okuyan öğrenciler ile İlçemiz halkına açık olması planlanan kitap kahve ile sosyal alanda da yatırım yapmış olacağız ve kazandırılacak bu modern kitap kahve halkımıza açık olacak sosyal ve kültürel olarak ilçemize yatırım yapmış olacağız. Bu tip yatırımlarımızın devamı çok yakında gelecektir inşallah.

Proje için emeği geçen başta DAP İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen hocamıza projenin hazırlanması ve sunulmasında emeği geçen Belediye Personelimiz Mehmet Akif Demirdöğen’e ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu