ErzincanGenelGüncel

Vali Makas, Gazileri Erzincan Valiliği’nde Ağırladı

Muzaffer Koşan

Cumhuriyetin ilanının 97. yıl dönümünün kutlanacağı Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Muharip Gaziler Derneği üyelerini, Erzincan Valiliği’nde ağırladı.

Valilik toplantı salonunda gaziler ile bir araya gelen Vali Mehmet Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcısı V. İsmail Demir, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Ahmet Camuz ve Erzincan Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Sabri Taş, tüm gazilerin “Cumhuriyet Bayramı”nı kutladı.

Vali Makas, gazilere hitaben yaptığı konuşmasında; Bütün Şehitlerimiz ve Gazilerimiz, memleketimizin birliğinin ve bütünlüğünün ifadesidir. Bizler Şehit ailelerimizin, Gazilerimizin emrindeyiz. Elimizden geldiğince onlarla bir araya gelmeye, onlara hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle siz değerli Gazilerimizin nezdinde hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti’ni bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anarak, hepinizi sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle selamlıyorum.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu