ErzincanGenelGüncel

Vali Makas, Sağlık Çalışanları ile Bir Araya Geldi

Emre Başer

Erzincan Valisi Mehmet Makas, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanları ile yemekli programda bir araya geldi.

Hastane yemekhanesinde düzenlenen programa Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcıları İhsan Ayrancı ve Hüseyin Remzi Konak, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik, Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen, hastahane yönetimi ve sağlık personelleri katıldı.

Program kapsamında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik ve Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen günün anlam ve önemine binaen birer konuşma yaptılar.

Daha sonra Vali Mehmet Makas yaptığı konuşmada; sağlık çalışanlarımızın vatandaşlarımızı salgından korumak, iyileştirmek ve insanımızı yaşatmak için tıbbın tüm imkânlarına yüreğini, fedakârlığını, sevgisini ve insanlığını da ekleyerek yediden yetmişe herkesin takdirini kazandığı belirterek, sağlık çalışanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Konuşmasında tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Vali Makas, vatandaşların sağlıklı bir hayat sürmeleri için fedakârca çalışırken hayatlarını kaybeden tüm sağlık personellerimize Allah’tan rahmet diledi.

Düzenlenen etkinlikte Konuşmaların ardından sağlık çalışanları ile birlikte pasta kesilerek, 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu