ErzincanGenelGüncel

Vatandaş Memnuniyetinin Artırılması Eğitimi

Muzaffer Koşan

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Erzincan Valiliği işbirliği ile “Vatandaş Memnuniyetinin Artırılması Eğitimi” verildi.

Erzincan Valiliği ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen eğitim, Erzincan Valiliği birimleri, jandarma ve emniyet müdürlüğünde sahada ve halkla temas halinde çalışan kamu personellerine yönelik verildi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından koordine edilen eğitim, 24-27.05.2021 tarihleri arasında, her gün farklı kamu kuruluşları personellerine yönelik olarak 4 günde 3’er oturum şeklinde düzenlendi.

Eğitmen olarak Öğr. Gör. Dr. Fatih Ceylan, Öğr. Gör. Asiye Nurcihan Dereli ve Öğr. Gör. Tuğba Pırlant’ın yer aldığı eğitim, Başöğretmen salonunda ve yüz yüze olarak gerçekleşti. Her bir eğitim programının birinci oturumunda genel olarak iletişim nedir, nasıl gerçekleşir, süreci ve türleri nelerdir ve günümüzde iletişimin insan hayatındaki önemi üzerine; ikinci oturumunda etkili bir iletişim nasıl kurulur ve gerçekleştirilir üzerine; üçüncü ve son oturumunda ise kurumsal iletişim nedir, kurum içi ve kurum dışı iletişim nedir, nasıl gerçekleştirilir üzerine katılımcılara bilgi verildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu