ErzincanGenelGüncel

Vergi Haftasında Defterdarlıktan Valiliğe Ziyaret

İlhan Yılmazçelik

İl Defterdarı Hüseyin Savan ve beraberindeki kurum yetkilileri bu yıl 31’incisi kutlanan Vergi Haftası nedeniyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Vergi haftası dolayısıyla il Defterdarı Hüseyin Savan ve beraberindeki Defterdarlık idarecileri Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler. 1990 yılından bu yana her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanmakta olan Vergi Haftası kapsamında Defterdarlık olarak gerçekleştirdikleri faaliyetlerden söz eden Defterdar Hüseyin Savan, hafta kapsamında yapılan ziyaretler, vergi mükellef sayıları, vergi tahakkuk ve tahsilat oranları hakkında Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a bilgi verdi.

Ziyaretlerinden dolayı Defterdar Hüseyin Savan ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar dileyen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan halkının devletine, milletine sahip çıktığı gibi vergilerini de zamanında ödeyerek vatandaşlık görevini yerine getirdiğine değinerek, bu sayede devletin vatandaşlara sunmuş olduğu hizmetlere katkısı da büyük olduğunu söyledi. “Vergilerini ödeyerek devletimiz tarafından vatandaşlarımızın huzur ve refahı için yürütülen kamu hizmetlerinin finansmanına katkı sağlayan tüm mükelleflerimize başarılar ve bol kazançlar diliyorum” diyen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Vergi haftasını kutlayarak defterdarlık ekibine başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu