ErzincanGenelGüncel

Virüs Salgınından Dolayı Çalışamayanlara Ekmek Bedava

Muzaffer Koşan

Korona Virüs Salgınından dolayı çalışamayanlara ekmek bedava.

Erzincan’da isminin açıklanmasını istemeyen bir vakıf tarafından günlük 100 ekmek parası peşin ödenip kovid-19 salgınından dolayı çalışamayanlara ekmek fırınından ekmek verilmesi sağlandı.

Erzincan’da korona virüsü salgını nedeniyle işsiz kalanlara bedava ekmek veriyorlar Erzincan’da ismi gizli tutulan bir Vakıf tarafından parası peşin ödenen korona virüsü salgını nedeniyle işsiz kalanlara ve durumu iyi olmayanlara Yıldız fırınında ekmekler bedavaya veriliyor.
Erzincan’da ismi gizli tutulan bir vakıf tarafından parası peşin ödenen korona virüsü salgını nedeniyle işsiz kalanlara ve durumu iyi olmayanlara  Yıldız fırınında ekmekler bedavaya veriliyor. Erzincan Akşemsettin mahalesinde bulunan Yıldız Fırını yetkilisi Nihat Coşkun’dan edindiğimiz bilgiye göre ismi gizli tutulan Vakıf günlük yüz ekmek parasını da ödeyerek korona virüsü salgını nedeniyle işsiz kalanlara ve durumu iyi olmayanlara verilmesini talep etti.
Covid 19 sebebi ile mağduriyet yaşayan kardeşlerimize ekmek ikramımızdır yazısı ekmek fırının camına asıldı bu yazıyı gören vatandaşlarda etkilenip makbuz karşılığında askıda Ekmek projesi ile zorda olan, durumu iyi olmayan aileler buradan ekmek alabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu