ErzincanGenelGüncel

Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi, Özdemir İle Devam Dedi

Orhan Gezeroğlu

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısı, kooperatif ortaklarının yoğun katılımı ile yapıldı. Mevcut başkan Mahmut Özdemir, başkanlık görevine yeniden seçildi.

Yıldırım Akbulut Kapalı Spor Salonunda yapılan ve katılımın yoğun olduğu toplantının Divan Başkanlığını Erzurum Doğu Bölge Birliği Başkanı Mürsel Karataş yaptı. İki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulda güven tazeleyen Mahmut Özdemir, başkanlık görevine yeniden seçildi. Genel Kurula katılmak isteyen Kooperatif ortakları salon girişinde Hazirun cetvellerini imzalarken uzun kuyruklar oluştu. Yoğun güvenlik önlemleri arasında yapılan genel kurulda faaliyet raporu, gelir gider tablosu, denetim kurulu raporu ve tahmini bütçe okunarak genel kurula katılan kooperatif ortakları tarafından ibra edildi.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda son olarak seçime geçildi. Seçimde mevcut başkan Mahmut Özdemir ve Kemal Geylan iki liste halinde başkanlık için aday oldu.

Açık oylamayla yapılan seçimde kooperatif ortaklarının çoğunluğunun oyunu alarak güven tazeleyen mevcut Başkan Mahmut Özdemir Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevine yeniden seçildi.

32 yıldır Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığını sürdüren Mahmut Özdemir ve ekibi 3 yıllığına yeniden seçildi. Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde Bin 287 üyesi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu