ErzincanGenelGüncelSpor

Kupanın Sahibi Belli Oldu

Muzaffer Koşan

TÜGVA İliç Gençlik Futbol Turnuvasında kupanın sahibi belli oldu.

İliç Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, İliç Jandarma Komutanı, İliç Emniyet Amiri, TÜGVA Erzincan İl başkanı Fatih Yeşilbaş, İliç Gençlik kolları Başkanı, birçok okul müdürü, köy muhtarı ve beraberinde İliç halkının katılımıyla final maçı oynanarak kupa ve ödül töreni gerçekleşti.

İl Başkanı Fatih Yeşilbaş turnuva hakkında  ” PANDEMİ döneminden sonra bölgemizde yapılan yüksek katılımlı ilk turnuva oldu. 16 takımın katıldığı ve 26 maçın oynandığı turnuva dostluk ve kardeşlik içinde geçti. Yoğun taraftar desteği ile takip edildi. Katılım sağlayan tüm takımlarımızı ve gol kralı olan Kubilay kardeşimi tebrik ederim.  Bundan sonra sahada olacağız ve çok güzel projelerimiz var.” dedi.

Fatih Yeşilbaş “TÜGVA İliç ve İliç Ak Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 1. Geleneksel Futbol Turnuvasını organize eden İliç Gençliğinin abisi TÜGVA İliç Temsilcimiz Yusuf Çaldağ’ a, Turnuvada desteğini esirgemeyen İliç Belediye başkanı Mustafa Gürbüz’e,  Çöpler Köyü Muhtarlarımıza ve İliç AK parti Gençlik kolları başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu