ErzincanGenelGüncel

Rektör Prof. Dr. Levent’ten, EsEs’e Ziyaret

Sebahat Yelgin

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Anagold 24 Erzincan Spor tesislerini ziyaret ederk yöneticiler ile bir süre görüştü.

Toplam kapalı alanı 2 Bin 700 Metre kare ve taban alanı 900 Metre kare olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun en modern tesisi olan Anagold 24Erzincanspor tesisini ziyaret eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent takıma 2. Lig yolunda başarılar diledi.

Anagold 24Erzincanspor yönetim kurulu başkanı Gökhan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent tesisi gezerek kulüp başkanı ve yöneticilerden bilgi aldı.

Ziyaret ile ilgili olarak bilgi veren Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent; Öncelikle Erzincan ilimize ve spor kulübümüze böyle güzel bir eser kazandırılmasında katkıları olanlara teşekkür ederek, “24Erzincansporumuza layık olan bu tesislerimizde sizlerde çok daha iyi hizmetlerde bulunursunuz. Sizlerin ve takımımızın başarısını takip ederek, izleyerek keyif alırız. Tüm yönetimimize ve 24Erzincansporumuza başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Anagold 24Erzincanspor yönetim kurulu başkanı Gökhan Keleş, “Şehrimizin siz değerli yöneticileri ve takımımız bir bütünlük içerisinde olduğu zaman hedefimize ulaşmak çok daha kolay oluyor. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek, şampiyon olarak bir üst lige çıkacağız. Şehrimize ve taraftarlarımıza bu şampiyonluğu yaşatacağız” dedi

Anagold 24Erzincanspor tesisini ziyaret eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e Rektör yardımcısı Prof. Dr. Ercan Ekinci, Genel Sekreter yardımcısı Metin Uğurtürk’te eşlik etti.

Yapımı tamamlanan 2 Bin 700 Metre kare ve taban alanı 900 Metre kare olan ANAGOLD 24Erzincanspor kulüp Kompleksin de Başkan odası, Muhasebe odası, Kulüp Müdürü odası, Toplantı salonu, Yemekhane, Kafeterya, FİTNESS salonu, Soyunma odası, Sauna, Hamam, Çamaşırhane, Altyapı soyunma odası(4 Adet), Otel Konsept oda Banyo, WC (24 Adet), otopark ve Kış bahçesi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu